Zbor je sestavljen iz mladih pevcev skupin Kozlički in Sovice. Vodiva ga vzgojiteljici Neja in Katarina. Z vajami smo pričeli v tem šolskem letu, v mesecu oktobru.

Naš prvi nastop je bil v mesecu decembru 2022, za upokojene delavce našega vrtca. V mesecu marcu pa smo nastopili na predstavi za starše otrok skupin Kozlički in Sovice. To je bil kar zalogaj, nastopit tako, javno, pred toliko ljudmi, prvič…Vendar smo zmogli.

Povabljene smo s pesmijo popeljali preko letnih časov: jesen, zima in pomlad. Radi prepevamo pesmi Anje Štefan: Jesenska, Marmelada, Tri čebele. Tudi ljudske pesmi: Pesem nagajivka, Izak, Jakob, Abraham, Žabja svatba. Tomaž Habe pa ima zanimivo Šaljivo voščilnico. Nastop za starše smo končali s čudovito pesmijo Gitice Jakopin: Sonce, pri kateri so se nam s petjem pridružili vsi otroci in vzgojiteljice: Aleksandra, Vesna in Kaja.

Veselimo se novih izzivov in nadaljnjih nastopov.

zborovodkinji Neja Antončič in Katarina Petrinčič