Ob koncu meseca marca smo se tudi pri Slončkih odločili, da se malo sprostimo in podružimo. Naredili smo si Marčevsko srečanje. Z otroki smo posneli film “Slončki, to smo mi”, kjer smo predstavili vse kar se dogaja pri nas, kako ustvarjamo, kako jemo, kako spimo, bivanje na prostem, … Film so si otroci, skupaj s starši ogledali na velikem platnu. Nato smo nadaljevali z bibarijami, ki smo jih izpeljali tako, da so otroci sedeli pri mamici na kolenih in sta skupaj delala bibarije, prstne igre, masaže. Vse skupaj smo popestrili z “navodili za uporabo”, kratkimi filmi, kjer je v vsaki bibariji en otrok predstavljal glavno zvezdo filma in skupaj z mano posnel izvajanje posamezne bibarije. Srečanje smo zaključili na naši novi terasi, ki smo jo z veseljem utvorili , se na igrišču poveselili in se podružili.