Spoštovani starši

Obveščam vas, da se je v našem vrtcu pojavil primer okužbe s Covid19 med zaposlenimi in sicer v enoti Čebelica2, prvo nadstropje.

Od ponedeljka dalje je oddelek št. 8 v karanteni – vsi otroci, ki so bili iz tega oddelka v sredo in četrtek (30.9. in 1.10.) v vrtcu bodo v karanteni, karantena velja tudi za vse otroke, ki so bili v vrtcu še prisotni po 15. uri in so vstopili v zbirno sobo. Seznam otrok in kontaktne podatke staršev otrok, ki so bili v stiku z okuženo osebo več kot 15 minut smo že posredovali na NIJZ. V ponedeljek, 5.6. 2020 torej otroka ne smete pripeljati v vrtec.

Vaša vzgojiteljica vas bo o tem, da je bil vaš otrok v stiku z okuženo osebo obvestila po e-pošti.

Starši boste prejeli odločbe o karanteni in nadaljnja navodila s strani NIJZ v najkrajšem možnem času, saj je trenutno v občini Šentjernej kar obširno žarišče okužb.

O ukrepih za preprečevanje širjenja okužbe si lahko preberete tukaj.

Ravnateljica
Ana Srpčič