V sredo, 19. 4. 2023 smo z otroki otvorili razstavo otroških izdelkov Vrtca Čebelica Šentjernej v Kulturnem centru Primoža Trubarja.

Prireditev je vodila deklica Sara, ki samostojno bere. Prepeval je otroški zborček vrtca Čebelica z Nejo in Katarino. Lija, Mark in Jan so povedali recitacije o barvah in mavrici. Otroci so prerezali trak, nato pa vsi skupaj z zborčkom zapeli pesmici o soncu in sinički. Pozdravila nas je ravnateljica ga. Ana Srpčič in pohvalila vse vzgojitelje, ki so otrokom ponudili različne materiale in skupaj ustvarili čudovito razstavo. Po končani otvoritvi smo si po skupinah ogledali razstavo na stenah ter film fotografiranih izdelkov, ki niso razstavljeni.

Otroci so skozi celo šolsko leto risali, slikali, tiskali, odtiskovali in se igrali z inteligentnim materialom. Slike inteligentnih materialov smo fotografirali in jih natisnili. Igrali so se z barvami na zelo različne načine. Raznolikost otroških izdelkov je opaziti na razstavi.

Vabljeni k ogledu.