V mesecu januarju smo veliko časa z otroki preživljali na prostem…, kajti svoboda gibanja pomeni srečen otrok. Gibanje je eno najpomembnejše področje v otrokovem razvoju, ki zelo vpliva na vzporedni govorni razvoj in je glavno orodje za delo in učenje.

Veliko smo raziskovali, se spopadali z problemi in iskali rešitve za vse življenjsko učenje.

Obiskali smo knjižnico Mirana Jarca Šentjernej, kjer nam je knjižničarka Sabina prebrala pravljico  z naslovom Zajčica in rokavica.

V največje veselje otrok pa je bil prvi sneg. Otrokom in nam odraslim je pričaral nasmehe na obraze, iskrice v očeh  in neizmerno otroško veselje.

Spoznavali smo ptice in njihovo življenje in na to temo tudi likovno ustvarjali.