Prav je, da se tudi starim staršem zahvalimo za njihovo skrb in pomoč pri vzgoji vnukov.  Za njih smo nastopali v petek, 31.3.2023. Skupaj s skupino Kozlički in PPZ Čebelice smo nastopili s kratkim programom. Nastopali smo v telovadnici vrtca, kjer so otroci z vzgojiteljicami izdelali čudovito ozadje z oblaki, baloni, rožami in drevesi. Nekateri stari starši so prišli na nastop in druženje že v sredo, česar so bili otroci zelo veseli.

Stari starši imajo veliko znanja, zato smo jih poprosili za pomoč za izdelovanje tradicionalnih butaric. Lahko pa so izdelali spomladanski šopek. S seboj so prinesli potrebni material in izdelali čudovite butarice.  Tudi za sladko razvajanje so poskrbeli, se potrudili in prinesli slastne dobrote za naše otroke. Hvala vam za vsako pozornost, skrb in razumevanje, ter vašo srčnost.

Katarina Petrinčič